مردی از برگه های دفتر پاپکو 100 برگ موشک جنگی ساخت

بسیاری از شخصیت های مهم و تأثیرگذار در طول تاریخ، دفتر پاپکو 100 برگ به همراه داشته اند. معروف ترین آنها عبارتند از: این آهنگساز افسانه ای مجلاتی داشت که مملو از نت های موسیقی و نقل قول های الهام بخش بود.

او از آنها به عنوان “دفترهای مکالمه” یاد کرد زیرا نوازنده معروف ناشنوا از آنها برای برقراری ارتباط با دیگران نیز استفاده می کرد.

همینگوی به خاطر عشقش به نوشتن در دفترچه زمانی که در کافه های پاریس نشسته بود، مشهور است. یک بار شنیده شد که می گفت: من متعلق به این دفتر و این مداد هستم.

این بازیگر یعنی مرلین مونرو، مدل و پین‌آپ به خاطر یک بمب بلوند با داستانی غم انگیز مشهور است.

تعداد کمی از مردم می دانند که او همچنین یک نویسنده مشتاق بود و برای یادداشت ها و شعرهای کلاس بازیگری خود دفتری نگه می داشت.

دفتر

گزارش شده است که ادیسون در طول زندگی حرفه ای خود از بیش از پنج میلیون صفحه کاغذ دفترچه یادداشت استفاده کرده است.

او از نوت‌بوک‌هایش برای طرح ایده‌های اختراعی از جمله لامپ و گرامافون استفاده می‌کرد.

داروین در کاوش خود در جزایر گالاپاگوس، چهارده دفتر خاطرات را به همراه داشت. آنها یادداشت های مفصلی در مورد تحقیقات و نظریه های او در مورد انتخاب طبیعی، تکامل، و بقای بهترین ها نشان می دهند که همه آنها در نهایت به منشاء گونه ها تبدیل می شوند.

ماری کوری یک فیزیکدان برنده جایزه نوبل است که پلونیوم و رادیوم را کشف کرد. او دفترچه‌هایی را نگه می‌داشت که گفته می‌شود رادیواکتیو هستند، زیرا همیشه هنگام کار با مواد شیمیایی یک دفترچه در دست داشت.

در واقع، آنها در حال حاضر در جعبه های سربی در Bibliotheque National فرانسه نشسته اند.

نابغه مشهور انیشتین برای تمام محاسبات و ایده های اختراع خود دفترچه های مختلفی نگه می داشت.

معروف ترین آنها دفترچه یادداشت زوریخ است که تمام یادداشت های او در مورد نظریه نسبیت را نشان می دهد.